ما که هستیم؟

فوری دارو تحت نظارت داروخانه دکتر امیری جهت فروش فرآورده های سلامت محور تاسیس شده است.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. آدرس آی پی و عامل مرورگر نیز برای کمک به تشخیص هرزنامه ذخیره می‌شود.

یک رشته‌ی ناشناس از آدرس ایمیل شما نیز ذخیره می‌گردد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

ما اطلاعات شما را با هیچ‌کس به هیچ عنوان مگر در صورت دستور مقامات قضایی به اشتراک نخواهیم گذاشت.

سوالات شما مشمول قاعده‌ی محرمانگی اطلاعات بیمار بوده و به هیچ‌عنوان فاش نخواهد شد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما ازکوکی‌ها استفاده شود. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که دوباره به سایت بازگردید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال معتبر هستند.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که شما مرورگر را میبندید از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما “مرا به خاطر داشته باش” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. در مورد مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار سایت دقیقا همان طوری است که انگار بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید، شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر یک نظر ثبت کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر ارائه می‌کنند، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

هر زمان می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه بررسی شود.